Jako jedna z nielicznych firm z wieloletnim doświadczenie zajmująca się wyposażaniem samochodów w sprzęt audio, video oraz nawigacyjny możemy pochwalić się wieloletnim stażem i setkami  zrealizowanych projektów. Obsługujemy Klientów prywatnych, ale na stałe współpracujemy także z wieloma firmami zarządzającymi flotami pojazdów. Nasze realizacje cechuje wysoka dbałość o szczegóły, korzystanie z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, pełne wsparcie techniczne oraz oczywiście ogromne zadowolenie Klienta.

 

Najlepszym dowodem na nasz profesjonalizm, i rzeczowe podejście do projektów, stanowią dobre opinie setek Klientów, którzy chętnie do nas wracają i polecają nas innym.

Aby utrzymać najwyższy poziom usług nieustannie szkolimy naszych pracowników uzyskując tym samym kolejne certyfikaty. To najlepsza gwarancja na to, że Twój samochód trafia w dobre ręce, a zlecone prace zostaną w 100% zrealizowane zgodnie z Twoimi wymaganiami. Montujemy systemy nie tylko w standardowych samochodach, ale także mniej znanych, a nawet zabytkowych. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia przykładowych realizacji projektów, aby przekonać się, że montujemy wszystkie elementy jak najbardziej dyskretnie i dopasowujemy je w taki sposób, aby wyglądały dosłownie jak fabrycznie zamontowane.

 

 

 

 

 


   

 

 

NASZE CERTYFIKATY:

 

 

FRFJRJ

ul. Potockich 6204-534 Warszawa-Wawer

 Powered by: www.cdx.pl