ANTYRADARY

CB 

 

W ofercie Craftmedia z Warszawy znajduje się montaż CB radio. Jest to bardzo praktyczne i przydatne urządzenie, szczególnie kiedy jako kierowca jesteśmy w trasie. CB pozwala nam unikać korków oraz podpytać innych kierowców o alternatywną drogę w przypadku jakichkolwiek problemów. Pomaga również uniknąć wielu mandatów. Radio CB montowane w naszej firmie jest wkomponowane w samochód estetycznie. Nie ma mowy o wiszących przewodach czy też kablach plątających się pomiędzy siedzeniami.
Nie tylko wkomponujemy CB radio we wnętrze Twojego samochodu, ale także zastosujemy takie rozwiązania jak np. montaż anteny CB w miejscu fabrycznej anteny radiowej. Niewielu kierowców wie, że korzystanie z gruszki CB jest traktowane przez Policję jak rozmowa przez telefon. Na to też mamy bezpieczne i komfortowe rozwiązanie, aby można się było w pełni cieszyć z korzystania z CB radia. Montujemy sprzęt najwyższej klasy takich marek jak PRESIDENT,  ALAN , SIRIO  który z pewnością będzie Państwu służyć przez wiele lat.

ANTYRADARY

 

 

 

W ofercie posiadamy bogaty wybór wysokiej jakości antyradarów. Warszawa jak i inne miasta wypełniona jest pułapkami na kierowców, dlatego proponujemy montaż sprzętu wiodących producentów, który gwarantuje poprawną ochronę przed radarami i daje realne możliwości na unikanie mandatów. Zapewniamy profesjonalne wkomponowanie antyradaru we wnętrze samochodu tak, aby pozostał on niewidoczny, a korzystanie z niego było bardzo wygodne.
Pamiętaj, aby zapoznać się z przepisami prawa, zanim zaczniesz korzystać z urządzeń antyradarowych. Prowadzimy również sprzedaż legendarnych antyradarów takich firm jak YANOSIK czy COYOT.

 

 

 


   

 

 

OFEROWANE PRZEZ NAS MARKI

 

  

FRFJRJ

ul. Potockich 6204-534 Warszawa-Wawer

 Powered by: www.cdx.pl