AKCESORIA

Potrzebujesz akcesoriów elektronicznych do swojego samochodu najwyższej klasy?
W takim razie koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Sprzedajemy najlepsze ładowarki akumulatorowe do samochodu , motoru czy też łodzi firmy DEFA. Posiadamy też w ofercie światła do jazdy dziennej , czy też automatyczne włączniki świateł ,
sygnalizatory dźwiękowe cofania , interfejsy sterowania z kierownicy .

 

CZYTAJ WIĘCEJ...Ilość produktów: 1 1
DEFA SMARTCHARGE

DEFA SmartCharge to niepowtarzalny PROSTOWNIK, jest praktyczną i elegancką małą ładowarką, bardzo inteligentną. Posiada umiejętność rozpoznania: typu podłączonej baterii, stanu naładowania, pojemności, temperatury otoczenia i dzięki temu automatycznie przystosowania procesu ładowania do potrzeb akumulatora.

Ilość produktów: 1 1

 

Potrzebujesz akcesoriów elektronicznych do swojego samochodu najwyższej klasy?
W takim razie koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Sprzedajemy najlepsze ładowarki akumulatorowe do samochodu , motoru czy też łodzi firmy DEFA.
Posiadamy też w ofercie światła do jazdy dziennej , czy też automatyczne włączniki świateł ,
sygnalizatory dźwiękowe cofania , interfejsy sterowania z kierownicy .
Do tego takie akcesoria jak transmitery FM, różnego rodzaju anteny radiowe, okablowanie, maty wygłuszające takich producentów jak DYNAMAT bądź STP oraz drobniejsze rzeczy, jak chociażby złącza radiowe, dystanse montażowe czy też wzmacniacze sygnału VIDEO.

W asortymencie znajdą Państwo także duży wybór rejestratorów jazdy klasy premium, pochodzących od najlepszych producentów BLACKVUE, FINE Vu czy też MIO.
Rejestratory mogą nagrywać obraz przed samochodem, za nim, a nawet jego wnętrze. U nas znajdziesz wszystkie akcesoria elektroniczne do samochodów jakie tylko mogą Ci się zamarzyć.

 

 

OFEROWANE PRZEZ NAS MARKI

 

 

 

FRFJRJ

ul. Potockich 6204-534 Warszawa-Wawer

 Powered by: www.cdx.pl