NAWIGACJE

Dzięki nawigacjom samochodowym diametralnie zmienił się komfort podróżowania. Już nie trzeba wozić ze sobą kilku map i zatrzymywać się co kilka kilometrów, aby poszukać drogi. Jeśli chcesz mieć wbudowaną nawigację, a producent Twojego samochodu nie przewidział na nią miejsca to nie ma żadnego problemu. Dopasujemy jakiś zestaw nawigacyjny oraz zaprojektujemy odpowiednią obudowę i wkomponujemy ją w obecną deskę rozdzielczą.
 

CZYTAJ WIĘCEJ...Ilość produktów: 1 1
ALPINE NVD-S003 AKTUALIZACJA MAP

Pakiet map i usprawnień Service Pack 3

do stacji Multimedialnej ALPINE INE-S900R

Ilość produktów: 1 1

 

Dzięki nawigacjom samochodowym diametralnie zmienił się komfort podróżowania. Już nie trzeba wozić ze sobą kilku map i zatrzymywać się co kilka kilometrów, aby poszukać drogi.
Jeśli chcesz mieć wbudowaną nawigację, a producent Twojego samochodu nie przewidział na nią miejsca to nie ma żadnego problemu. Dopasujemy jakiś zestaw nawigacyjny oraz zaprojektujemy odpowiednią obudowę i wkomponujemy ją w obecną deskę rozdzielczą.
         Montujemy także w samochodach nawigacje fabryczne , gdzie jest oryginalnie przewidziane na nie odpowiednie miejsce.

Zapewniamy też Państwu pełną obsługę przy pomocy aktualizacji oprogramowania  urządzeń jak i pomoc przy aktualizacji  najnowszych MAP.

Jeśli jednak już posiadasz nawigację zewnętrzną i męczą Cię plączące się kable zasilające to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dla nawigacji mobilnych w Państwa samochodzie możemy estetycznie ukryć instalację zasilającą , która zostanie ukryta we wnętrzu, a kable przestaną się plątać i nie będą zajmowały cennego gniazdka zapalniczki.  Przyjdź i przekonaj się sam jak możemy odmienić Twoje auto i poprawić Ci komfort podróżowania .

 

 

OFEROWANE PRZEZ NAS MARKI

 

 

FRFJRJ

ul. Potockich 6204-534 Warszawa-Wawer

 Powered by: www.cdx.pl