PRZYCIEMNIANIE SZYB

Przyciemnianie szyb samochodowych Warszawa

 

 

 

CraftMedia Warszawa oferuje profesjonalne przyciemnianie szyb samochodowych z wykorzystaniem certyfikowanych folii spełniających wszystkie wymogi i normy prawne. Jeżeli interesuje Państwa cena na przyciemnianie szyb, zapraszamy do kontaktu.

Błędnym myśleniem jest, że folia to tylko i wyłącznie element poprawiający wygląd naszego samochodu. Profesjonalnie przyciemnione szyby, z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości, mają także wiele innych zalet.

Jedną z najważniejszych zalet jest ochrona przed promieniami słonecznym. Wnętrze samochodu nie nagrzewa się aż tak mocno od promieni słonecznych, poprawia się wydajność klimatyzacji a także komfort podróży ze względu. Mniej promieni słonecznych jest również korzystne dla wzroku kierowcy, a także bezpieczeństwa pasażerów. W przypadku stłuczenia szyby folia zatrzyma ją na miejscu i nie dopuści do rozsypania się wewnątrz samochodu, co także może być niebezpiecznie. Oferujemy nasze usługi przyciemniania szyb w Warszawie. Naszym atutem jest profesjonalne podejście do klienta, a także użycie najlepszych materiałów. Gwarantujemy jakość i perfekcyjny efekt końcowy.

Folia naklejona na szyby daje również komfort psychiczny. Przyciemnianie szyb w CraftMedia Warszawa oraz przystępna cena sprawi że nie musimy obawiać się spojrzeń ciekawskich gapiów. Wnętrze samochodu staje się bardziej prywatne, również przestrzeń bagażowa jest osłonięta, co chroni przewożony ładunek, jak wiadomo okazja czyni złodzieja.

W CraftMedia Warszawa skorzystają Państwo z usług specjalistów zajmujących się przyciemnianiem szyb samochodowych, którzy zadbają o to, aby auto nie tylko pięknie się prezentowało, ale także spełniało wszystkie wymogi techniczne. Należy bowiem pamiętać, że przepuszczalność światła w przypadku szyby przedniej nie może być niższa niż 75%, a boczne szyby powinny przepuszczać nie mniej niż 70% światła. Wiele nieprofesjonalnych warsztatów nakleja folie bez certyfikatów, które przy kontroli policyjnej okazują się nie spełniać norm związanych z przepisami ruchu drogowego i tym samym narażają kierowcę na dodatkowe koszty w postaci mandatu.

 

 

 
 


 

Błędnym myśleniem jest, że przyciemnianie szyb to tylko i wyłącznie element poprawiający wygląd naszego samochodu. Profesjonalnie przyciemnione szyby, z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości, mają także wiele innych zalet.

 

FRFJRJ

ul. Potockich 6204-534 Warszawa-Wawer

 Powered by: www.cdx.pl