ZMIANA KOLORU

CraftMedia Warszawa

Coraz popularniejsze w CraftMedia Warszawa staje się zmiana koloru auta (oklejania auta) folią samochodu nie tylko dla potrzeb reklamowych, ale także dla zwyczajnej zmiany koloru całego pojazdu lub jego poszczególnych elementów. Nowoczesne folie sprzedawane są w przeróżnych kolorystykach, w tym także w wersjach metalicznych oraz imitujących karbon, a do tego gwarantują wieloletnią trwałość.
    Tylko wysokiej jakości folia do oklejania samochodu odmieni Państwa pojazd nie do poznania i taką można otrzymać w naszej firmie. Oferujemy profesjonalne usługi związane z oklejaniem samochodów folią bezbarwną jak i kolorową. Można zastosować folię z własnym nadrukiem, postaci chociażby reklamy, lub zwykłą folię barwną, aby odmienić kolorystykę pojazdu.
    Folia jest doskonała nie tylko do oklejania całego pojazdu, ale także jego poszczególnych elementów. Wystarczy zwykła zmiana koloru lusterek czy dachu , aby diametralnie odmienić wygląd pojazdu i nawet podnieść znacząco jego wartość.

W CraftMedia Warszawa folie samochodowe do oklejania pojazdów mają jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę. Doskonale chronią auto przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Nowoczesne folie nie niszczą lakieru w czasie procesu ich nakładania i zapewniają idealną warstwę chroniącą przed korozją, zadrapaniami, solą i innymi elementami niszczącymi lakier. W wielu przypadkach zmiana koloru auta z wykorzystaniem folii jest o wiele tańsza niż całkowite  lakierowanie
   W CraftMedia Warszawa wykonywany przez nas proces montażu folii gwarantuje estetyczne wykonanie oraz pełne zabezpieczenie lakieru. Folię można bardzo łatwo usunąć, na przykład przed sprzedażą pojazdu, aby przywrócić pierwotną barwę. Żywotność folii wynosi nawet 10 lat i może być ona konserwowana dokładnie tak samo jak lakier.    Przekonaj się sam jak niewiele wystarczy, aby odmienić diametralnie wygląd samochodu.  Serdecznie zapraszamy.

 

 

 

 

 


  

FRFJRJ

ul. Potockich 6204-534 Warszawa-Wawer

 Powered by: www.cdx.pl