KAMERY I CZUJNIKI COFANIA

CZUJNIKI i KAMERY COFANIA

 

 

Craftmedia Warszawa oferuje montaż czujników parkowania, a także czujniki i kamery cofania. Montowany sprzęt to produkty najwyższej jakości. Nasza oferta na czujniki cofania, parkowania obejmuje produkty takich marek jak AMERVOX , META ,  LOGIC, STEEL MATE, oraz COBRA. Oferowane przez nas kamery cofania to produkty firm KENWOOD, ALPINE, PIONEER ,NOVOX oraz MAXITEC.

Warszawa jak i inne miasta są bardzo zatłoczone, szczególnie w centrum. Często widzimy wolne miejsce, jednak wydaje nam się, że jest ono za małe dla gabarytów naszego pojazdu i rezygnujemy z parkowania. Zastosowanie czujników i kamer sprawia, że znacząco zmniejszamy ryzyko stłuczki i uszkodzenia samochodu. Kamery cofania są bardzo przydatne w momencie gdy tylna szyba jest przysłonięta bagażem.

Montaż w Warszawie

 

Przeprowadzamy montaż z największą dbałością o szczegóły. W efekcie zamontowane czujniki oraz kamery cofania prezentują się tak, jakby znajdowały się w samochodzie od momentu jego wyjazdu z salonu. Stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne. System pozwoli Ci nie tylko łatwiej zaparkować, ale także uniknąć kosztownych otarć. Naprawa tych uszkodzeń niejednokrotnie przekrocza koszt szybkiego montażu systemu czujników.

 


 

Produkty przez nas oferowane posiadają gwarancje od 2 do nawet 5 lat, włącznie z pełną obsługą serwisową.

 

 

OFEROWANE PRZEZ NAS MARKI

 

  

FRFJRJ

ul. Potockich 6204-534 Warszawa-Wawer

 Powered by: www.cdx.pl