REJESTRATORY JAZDY

REJESTRATORY JAZDY

 

 

Oferujemy profesjonalny montaż rejestratorów jazdy dla klientów z Warszawy i okolic. Ze względu na poruszanie się po coraz bardziej zatłoczonych drogach zwiększa się ryzyko kolizji lub stłuczki. Często rejestrator może uchronić nas od odpowiedzialności za zdarzenie drogowe, ponieważ wideo zapisane na karcie pamięci pomoże ustalić właściwego sprawcę.

W CraftMedia Warszawa rejestratory jazdy mogą zapisywać na karcie pamięci obraz z kamery monitorującej przód oraz tył pojazdu, a także dźwięk. Cały zapis odbywa się w formie zapętlonej. Oznacza to, że pełne zapisanie karty powoduje jej nadpisywanie nowymi danymi, ale poprzez podmianę najstarszych zapisów. Dzięki temu na karcie zawsze będzie znajdowało się najświeższe nagranie.

 

Montaż rejestratorów odbywa się w Warszawie

Zajmujemy się estetycznym montażem tego typu urządzeń, aby było łatwe i wygodne, a do tego żeby w samochodzie nigdzie nie plątały się niepotrzebne przewody. Dla najlepszego dopasowania urządzenia do swoich potrzeb w naszej ofercie znajdą Państwo najprostsze urządzenia, jak i dużo bardziej profesjonalne, takich marek jak chociażby: ORLLO, Fine Vu czy BlacVue.

Montowane przez nas rejestratory jazdy mają wiele przydatnych funkcji, z których do najważniejszych należą z pewnością:
- nadajnik GPS monitorujący dokładną prędkość pojazdu, kierunek jego jazdy, a także wyświetlający trasę na mapie internetowej.
- czujnik G-sensor, czyli urządzenie mogące wykrywać wszelkie wstrząsy pojazdu. Odczyt danych z tego czujnika jest bardzo prosty, gdyż wszystko przedstawione jest w formie przejrzystego wykresu.
- Parking Mode zapewniający oszczędzanie cennego miejsca na karcie pamięci. W momencie zaparkowania lub po prostu zatrzymania się samochodu rejestrator przestaje zapisywać dane. Wznawia jednak zapis w momencie zarejestrowania ruchu.
- Tryb Event jest dodatkiem do czujnika G-sensor. W razie wykrycia wstrząsu zabezpieczy on 10 sekund filmu przed zdarzeniem oraz 10 sekund po zdarzeniu, przed przypadkowym skasowaniem lub nadpisaniem.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne, profesjonalny montaż oraz atrakcyjne ceny.

 

 

 

OFEROWANE PRZEZ NAS MARKI

  

FRFJRJ

ul. Potockich 6204-534 Warszawa-Wawer

 Powered by: www.cdx.pl